Najnowsze

Pendrive reklamowy PDd-15 64GB metal, grawer, logo, 10 sztuk

452,39 zł

Cechy produktu:

-solidne połączenie długopisu, gumki do ekranów dotykowych oraz pendrive’a

- duża powierzchnia do znakowania na skuwce

- dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

Pendrive reklamowy PDd-15 32GB metal, grawer, logo, 10 sztuk

337,45 zł

Cechy produktu:

-solidne połączenie długopisu, gumki do ekranów dotykowych oraz pendrive’a

- duża powierzchnia do znakowania na skuwce

- dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

Pendrive reklamowy PDd-15 16GB metal, grawer, logo, 10 sztuk

302,02 zł

Cechy produktu:

-solidne połączenie długopisu, gumki do ekranów dotykowych oraz pendrive’a

- duża powierzchnia do znakowania na skuwce

- dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

Pendrive reklamowy PDd-15 8GB metal, grawer, logo, 10 sztuk

292,24 zł

Cechy produktu:

-solidne połączenie długopisu, gumki do ekranów dotykowych oraz pendrive’a

- duża powierzchnia do znakowania na skuwce

- dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

Pendrive reklamowy PDd-15 4GB metal, grawer, logo, 10 sztuk

260,88 zł

Cechy produktu:

-solidne połączenie długopisu, gumki do ekranów dotykowych oraz pendrive’a

- duża powierzchnia do znakowania na skuwce

- dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

Słownik

PLEXI - Znane również pod nazwą szkło akrylowe to przezroczyste lub kolorowe tworzywo sztuczne produkowane z polimeru. Wyrób ten jest dość odporny na promieniowanie UV i zmienne warunki zewnętrzne idealnie nadaje się do szklenia różnego rodzaju przeszkleń i zadaszeń zewnętrznych zamiast stosowania tradycyjnego szkła. PLEXI może występować w formie zarówno wylewanych jak i wytłaczanych płyt ale także pod postacią rur i prętów. Produkt stosunkowo dosyć łatwy w obróbce mechanicznej i termicznej. Istnieje możliwość zgrzewania, spawania i klejenia.

PCV - To polimer syntetyczny, dzięki któremu istnieje możliwość pozyskiwania i produkowania wielu rożnego rodzaju produktów. Dzięki swoim specyficznym właściwościom w doskonały sposób sprawdza się i znajduje zastosowanie w produkcji drzwi i okien, rynien czy też wykładzin podłogowych. Materiał chętnie wykorzystywany w produkcji rur i kształtek PCV znajdujących zastosowanie w instalacjach kanalizacyjnych. Ze względu na swoje właściwości jest dzielony na PCV twardy i PCV miękki stosowany między innymi w charakterze materiału izolacyjnego kable i przewody.

DIBOND - Uniwersalnego rodzaju aluminiowa płyta kompozytowa wykorzystywana na szeroką skalę w działalności firm marketingowych w charakterze praktycznego nośnika reklamy. Jego cechą charakterystyczną jest olbrzymia lekkość, która w połączeniu z dużą sztywnością i trwałością pozwala na wielokrotne zastosowanie płyty. Typowa płyta to dwie cienkie 0,3mm okładziny aluminiowe oblegające rdzeń polietylenowy. Zewnętrzne okładziny są łączone w sposób chemiczno – mechaniczny, co wpływa na jej wyjątkowo dużą odporność na rozwarstwienia co jest jej kolejną dużą zaletą.

SIATKA MESH - Lekki i bardzo wytrzymały materiał PCV posiadający uniwersalnego rodzaju strukturę siatki. Dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych rozwiązań produkt ten wyjątkowo dobrze znosi zmianę temperatury, promieniowanie UV oraz oddziaływanie wilgoci. Struktura siatki zmniejsza podatność na silne podmuchy wiatru oraz zapewnia mu dużą przejrzystość. Dlatego też jest doskonałym nośnikiem reklamy znajdującej się na powierzchni zewnętrznej budynku. Może być wykorzystywana nawet do dużych połaci reklamowych. Prosta i bardzo wygodna w transporcie.

TABLICA REKLAMOWA - To jeden z bardzo popularnych nośników reklamy umożliwiający dotarcie w szybkim okresie czasu do dużej liczby osób mogących być zainteresowanymi danego rodzaju propozycją ofertową. Ten tani nośnik reklamy jest widoczny i doskonale się sprawdza zarówno w dużych aglomeracjach miejskich, małych miasteczkach jak też przy niej lub bardziej ruchliwych drogach. W zależności od potrzeb i możliwości tablica reklamowa może znajdować się na ścianie zewnętrznej elewacji budynku lub na wolnostojących słupach znajdujących się na trwałym i solidnie wykonanym fundamencie.

POTYKACZ - Dokładniej ujmując to potykacz reklamowy stanowiący nazwę dla specyficznego rodzaju tablicy reklamowej znajdującej się przeważnie przy wejściach do różnego rodzaju lokalów. W wielu przypadkach potykacz może znajdować się również przed lokalem stojąc gdzieś w zacisznym, ale dobrze widocznym miejscu. Poza chodnikami ulicznymi bywa dosyć często spotykany także w pasażach i holach galerii handlowych. Jego głównym zadaniem jest pełnienie funkcji informacyjnej, ale także bycie przyjazną wizytówką firmy. Bywa wykonany w formie tablicy kredowej o rożnej wielkości.

ROLLUP - To bardzo elegancki i doskonale wykonany stojak reklamowy zapewniający łatwy i bardzo szybki montaż reklamy. Dzięki swojemu doskonale przemyślanemu wykonaniu gwarantuje doskonały obraz produktu jak też firmy go oferującej, przez co wyjątkowo dobrze wspiera jej promocję i rozwój. Praktyczna możliwość łatwej i szybkiej wymiany produktu stawia ten produkt w pierwszym szeregu najbardziej popularnych i najczęściej używanych nośników reklamowych. Doskonale się sprawdza również podczas prezentacji podczas różnych spotkań handlowych, wystaw czy też konferencji i szkoleń.

WIZYTÓWKI - Mały, podręczny i zazwyczaj o prostokątnym kształcie kartonik, na którym znajdują się podstawowe dane osoby prywatnej oferującej danego rodzaju usługi w jednej z wielu dziedzin lub też firmy zajmującej się produkcją, sprzedażą lub dystrybucją różnego rodzaju wyrobów. Treść wizytówki jest zależna od rodzaju i przeznaczenia wizytówki, która może być wykonana ze zwykłego papieru lub kolorowego kartonika. Mniej lub bardziej typowo przeznaczenie wizytówek pozwala podzielić je na kilka różnych rodzajów. Wizytówka służbowa, osobista, rodzinna czy też mieszana.

ULOTKI - Rodzaj druku poligraficznego naniesionego na papier w celu rozpowszechniania czysto propagandowego o charakterze typowo informacyjnym. Jest rozprowadzana w formie podręcznej kartki lub dwu, trzy czy też czterostronicowej broszurki zawierającej najbardziej wartościowe informacje na temat danego zagadnienia. Informuje o wydarzeniach kulturalnych, ale też odnosi się do propozycji typowo ofertowych sklepów i hurtowni. Najczęściej spotykany sposób dostarczania ulotek to rozkładanie ich w miejscach publicznych. Tania i znacznie słabszej jakości alternatywa plakatu, dostarczająca jednak wielu cennych informacji.

PLAKATY - Druk jednostronny posiadający zazwyczaj nieco większy format prezentacji. Jest jednym z nośników informacji propagandowej o charakterze typowo reklamowym. Ze względu na charakter, wielkość oraz formę przekazu i grafikę jest rozmieszczany zazwyczaj w gablotkach, witrynach lub rozklejany w specjalnie wyznaczonych miejscach. Elementy graficzne znajdują się zazwyczaj na całej powierzchni plakatu i są prezentowane w formie obrazu lub pisma ewentualnie w wersji mieszanej. Do jego wykonania jest wykorzystywany papier plakatowy.

GADŻETY REKLAMOWE - Jeden z nośników reklamy wyjątkowo skutecznie oddziałujących na potencjalnego klienta. Jest coraz częściej wykorzystywany w różnorodnych przedsięwzięciach i ma za zadanie przyciągnięcie i zatrzymanie na dłużej uwagi osoby otrzymującej danego rodzaju gadżet. Produkt ten może być wykonany z wielu rożnego rodzaju materiałów. Wybór materiału jak też forma wzoru bywa zależna tylko i wyłącznie od pomysłowości zleceniodawcy. Najczęściej spotykanymi formami gadżetu są różnego rodzaju długopisy z logo firmy, kubki z imionami lub ciekawymi maksymami oraz smycze i inne produkty z naniesioną nazwą.

PAPIERY FIRMOWE - W dobie mediów elektronicznych papier firmowy może uchodzić za nieco mniej popularny nośnik informacji na temat danej firmy. Nie mniej jednak produkt ten jest w dalszym ciągu jednym z bardzo ważnych elementów wpływających na identyfikację firmy będąc w dalszym ciągu jego najbardziej podstawowym elementem wyposażenia. Oferowany na dzisiejszym rynku poligraficznym produkt jest dostępny w nadzwyczaj mocno zróżnicowanym formacie o ustalonej gramaturze wynoszącej przeważnie 80g/m2. Gramatura ta pozwala na stosowanie tego produktu w wielu różnorakich urządzeniach wielofunkcyjnych. Właściwie zaprojektowany i solidnie wykonany jest doskonałym nośnikiem informacji jak też stanowi uniwersalną wizytówkę firmy.

TECZKI REKLAMOWE - Najprościej rzecz ujmując jest to papierowe lub foliowe opakowanie na różnego rodzaju dokumenty. Teczki reklamowe mogą zawierać między innymi doskonale wykonane i ciekawie się prezentujące logo firmy oraz wiele innego rodzaju informacji marketingowych w charakterze czysto reklamowym. Dla wielu osób stanowi praktyczne uzupełnienie podręcznych akcesoriów biurowych. Może posiadać zamknięcie wiązane, na zatrzask lub być pozbawiona tej opcji. Może być wyposażona w rzepy lub klapki zabezpieczające dokumenty przed wypadnięciem z jej wnętrza.

SEGREGATORY REKLAMOWE - Rodzaj bardzo popularnego w ostatnim okresie czasu pojemnika, którego przeznaczeniem jest przechowywanie lub archiwizacja różnego rodzaju dokumentacji firmowej znajdującej się w biurach, gabinetach czy też nawet mieszkaniach prywatnych. Produkt jest zazwyczaj wykonany ze sztywnego kartonu lub eleganckiego tworzywa sztucznego. W zależności od rodzaju i przeznaczenia może być wyposażony w wewnętrzne zatrzaski metalowe ułatwiające przechowywanie koszulki foliowe, akta czy też nawet foldery reklamowe. Największą popularność zdobyły sobie duże i wygodne segregatory A4.

NAKLEJKI REKLAMOWE - To jeden z nadzwyczaj skutecznych i w pełni sprawdzonych, przez co cieszących się olbrzymią popularnością popularnych materiałów reklamowych. Poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii klejenia na wierzchniej warstwie produktu istnieje możliwość umieszczenia ich praktycznie rzecz biorąc na każdego rodzaju przedmiotach. Dużym atutem jest niesamowicie olbrzymia różnorodność napisów możliwych do wykonania na naklejce. Każdy z nich może być jak najbardziej adekwatny do reklamowanego produktu, usługi, sceny, sytuacji lub wielu innego rodzaju zdarzeń. Potrafią zainteresować, ale i rozbawić.

KALENDARZE REKLAMOWE - Wyjątkowo popularna i bardzo chętnie stosowana forma reklamy przez wiele organizacji, stowarzyszeń oraz różnego rodzaju firm i przedsiębiorstw. Produkt doskonale nadający się do budowania właściwej świadomości marki oraz prostego jednak jakże skutecznego przekazu informacji na temat firmy. Kalendarze reklamowe dostępne są w wielu różnych wersjach i wariantach kolorystycznych. Mogą być opatrzone typowo indywidualnym logo firmowym lub nadrukiem informacyjnym. W sprzedaży są oferowane kalendarze ścienne w formie kalendarza kilkudzielnego, plakatowego lub wieloplanszowego oraz kalendarze biurkowe piramidki, podkładki czy też terminarza tygodniowego.

NAPOJE REKLAMOWE - Bardzo popularny nośnik reklamy, który wzbudził zwiększone zainteresowanie zwłaszcza w ostatnim okresie czasu. Napoje reklamowe to produkty znajdujące się w różnorodnych pojemnikach, na których znajduje się zazwyczaj logo firmy. Mogą się one znajdować w puszkach, butelkach i kartonikach. Dosyć często wiele z nich zawiera także jakiś slogan reklamowy nawiązujący do działalności danej firmy. W wielu przypadkach są to coraz bardziej popularne energetyki dostarczające dodatkowej energii naszemu organizmowi.

SMYCZE REKLAMOWE - przedmioty posiadające wiele bardzo praktycznych właściwości, dzięki którym są w stanie stać jednym z uniwersalnego rodzaju nośników reklamy. W idealny wręcz sposób nadają się do rozpoznawania pracownika zatrudnionego w firmie, który nosząc i używając tego przedmiotu na pewno będzie wyróżniał się z tłumu. Produkt doskonale sprawdzający się w zastosowaniu zarówno przez osoby dorosłe jak i najmłodszych. W jednakowo równym stopniu mogą z niego korzystać panie i panowie. Wysoka jakość materiału na którym znajduje się logo firmy plus trwałe zapięcie to doskonałe rozwiązanie zwiększające jego użyteczność i zastosowanie w wielu codziennych sytuacjach.

DŁUGOPISY REKLAMOWE - Mały i prosty, ale za to jakże doskonale i powszechnie używany przedmiot przy odpowiedniej oprawie staje się jednym z najpopularniejszych i bardzo skutecznych nośników reklamy. W doskonały sposób sprawdza się w procesie promowania przedsiębiorstwa posiadając właściwie przygotowany i doskonale wykonany wizerunek jego logo. Przygotowanie tego przedmiotu w charakterze nośnika reklamy może opierać się o technologię tampodruku wykorzystywaną przy długopisach z plastiku lub z opcją grawerowania laserowego wykorzystywanego w przypadku długopisów metalowych.

KUBKI REKLAMOWE - Produkt, który może być wykonany z kilku różnych materiałów. Najpopularniejszym i najczęściej stosowanym są kubki ceramiczne, na których znajduje się reklama firmy, produktu lub usługi. Poza nimi oferowane są kubki szklane, filiżanki czy też nawet jednorazowe pojemniki. Przez wzgląd na swoją dużą użyteczność kubki reklamowe są jednym z najlepszych nośników reklamy. Produkt, który w doskonały sposób buduje zaufanie i przyjazną atmosferę pomiędzy klientem a oferentem pozwala również na zwiększenie rozpoznawalności marki.

PIECZĄTKI - Począwszy od najprostszych form do tych nieco bardziej nowoczesnych przedmiot ten był od zawsze wykorzystywany w celu potwierdzenia zgodności czegoś z jego prawdziwym stanem rzeczy. Jego podstawowym zadaniem jest pozostawienie trwałego odcisku na używanym materiale, którym może być papier lub innego rodzaju podłoże. W dzisiejszej propozycji ofertowej znajdują się pieczątki firmowe, datowniki, pieczątki imienne czy tez małe pieczątki kieszonkowe. Są wykonywane w dalszym ciągu w formie tradycyjnej z uwzględnieniem grawera a także w formie pieczątki automatu stemplarskiego. Pieczątki lub stemple mogą przybierać format kwadratowy, prostokątny, owalny lub okrągły.

PENDRIVE REKLAMOWE - Oferowany zazwyczaj w formie USB z nadrukiem przedstawiającym logo firmowe. Jeden z bardzo nowoczesnych i wyjątkowo praktycznych gadżetów reklamowych posiadających dość zróżnicowaną pojemność wirtualną dla znajdujących się w nośniku danych. Przedmiot wykorzystywany bardzo często, jako upominek lub praktyczny gadżet konferencyjny, z którego posiadania będzie zadowolony każdy jego użytkownik. Solidna i właściwie wykonana oprawa graficzna potrafi w dość pozytywny sposób wpływać na budowanie przyjaznych relacji biznesowych. Zwiększa zaufanie i solidność marki.

POWERBANK REKLAMOWE - Szybki rozwój wielu nowoczesnych urządzeń multimedialnych przyczynił się do zwiększonego zainteresowania różnego rodzaju gadżetami elektronicznymi, które w ostatnim okresie czasu wiodą prawdziwy prym na rynku gadżetów reklamowych. Jednym z nich jest bardzo popularny powerbank będący specyficznego rodzaju przenośnym akumulatorkiem służącym do ładowania telefonów komórkowych, podręcznych mp3 i mp4 czy też nawet tabletów. Przedmiot doskonale sprawdza się w wielu najmniej oczekiwanych zdarzeniach gdzie wymagane jest szybkie doładowanie urządzenia.

ODZIEŻ REKLAMOWA - Doskonałego rodzaju gadżet promocyjny znajdujący zastosowanie przez długi okres czasu. Wpływa to na zwiększone możliwości reklamy się na nim znajdującej. Nowoczesna technologia, która w coraz większym stopniu jest dostępna na rynku umożliwia korzystanie z przeróżnych farb i żeli dających wyśmienicie prezentujący się efekt końcowy w formie nadruku. Nadruk może być wykonany na każdego rodzaju odzieży, począwszy od podkoszulek poprzez koszule a skończywszy na bluzach lub innego rodzaju odzieży. Istnieje możliwość przygotowania odzieży świecącej w ciemności.

FLAGI REKLAMOWE - Produkt wykonany z wysokiej jakości tekstylia dekoracyjnego będący doskonałego rodzaju urozmaiceniem każdego współcześnie organizowanego eventu. Dzięki swoim praktycznym możliwościom flagi wyśmienicie nadają się do wykorzystania w działaniach marketingowych mających na celu zwiększenie rozpoznawalności firmy. W dniu dzisiejszym stosowanie flag reklamowych jest fundamentalną zasadą w pozytywnym kreowaniu wizerunku każdej firmy podnosząc jej prestiż i rozpoznawalność w oczach wielu potencjalnych klientów. W zestawie flag reklamowych znajdują się flagi narodowe, lokalne – miejskie a także te typowo klubowe. W ofercie rynkowej znajdziemy flagi stojące wyposażone w maszty reklamowe oraz flagi wiszące.

TORBY REKLAMOWE - Niewątpliwie jedna z najpopularniejszych, najprostszych i zarazem najtańszych form reklamy wykorzystywanych przez małe firmy, duże przedsiębiorstwa oraz sklepy i hurtownie sprzedające różnego rodzaju materiały. Są najczęściej wykonane z foli, papieru ekologicznego oraz materiału tekstylnego. Na torbie reklamowej znajduje się zazwyczaj logo firmy oraz zwięzły napis zachęcający do korzystania z danej oferty. Jest to zazwyczaj produkt wielorazowego użytku, co wpływa na jego ogromną popularność i zwiększone zainteresowanie ze strony wielu klientów poszukujących taniego i skutecznego nośnika reklamy.

DRUK TERMOTRANSFEROWY - Prosta jednak bardzo skuteczna metoda wchodząca w skład technik druku polegająca na uzyskaniu dużej jakości obrazu na wybranym podkładzie. Pozyskanie obrazu odbywa się poprzez podgrzanie pigmentu znajdującego się w specjalnej taśmie termo transferowej poprzez użycie odpowiedniej głowicy. Wykorzystana w tego rodzaju druku technologia termo transferowa jest w stanie zapewnić odpowiednio dużą trwałość wykonanego w ten sposób druku. Wykonany w ten sposób druk cechuje się wyjątkowo dużą trwałością i jest możliwy do wykonania na różnego rodzaju bazach podłoża.

DRUK SUBLIMACYJNY - Jedna z kilku podstawowych technik druku, w której przypadku wykorzystywane jest zjawisko sublimacji. Technika ta jest wykonywana na papierze transferowym z wykorzystaniem specjalnie przygotowanego w tym celu atramentu. W dalszym procesie druk jest przenoszony na właściwy przedmiot pokryty już lakierem poliestrowym. Cały proces wydruku odbywa się przy zastosowaniu wysokiego ciśnienia i podwyższonej temperatury. Przy pomocy tej techniki wykonywane są nadruki na tkaninie poliestrowej oraz kubkach porcelanowych. Każdy nadruk w zależności od materiału jest wykonywany w najbardziej właściwym mu ustawieniu ciśnienia, temperatury i czasu. Druk bardzo często wykorzystywany w reklamie.

DRUK OFFSETOWY - Druk offsetowy, zwany także, drukiem pośrednim, pozwala na bardzo tani wydruk dużej ilości odbitek w stosunkowo krótkim czasie. Polega na przenoszeniu obrazu z aluminiowej matrycy przez odbicie na pokrytym gumą bębnie na różnego rodzaju materiały - np. papier. Druk offsetowy może być zwojowy lub arkuszowy. Ten ostatni służy do wydruku takich materiałów, jak: plakaty, ulotki, katalogi, etykiety, gazetki promocyjne i wiele innych. Druk zwojowy pozwala natomiast na drukowanie prac o wysokim nakładzie - np. gazet czy magazynów.

DRUK UV - Druk UV to bardzo nowoczesna technologia, która pozwala na drukowanie praktycznie na każdym sztywnym lub elastycznym materiale. Proces polega na utrwalaniu atramentu za pomocą promieniowania UV. Powstała szklista powierzchnia jest bardzo trwała i odporna na wszelkie niekorzystne czynniki zewnętrzne. Ponadto atramenty stosowane w druku UV nie wydzielają żadnych toksycznych oparów. Sprawia to, że wydrukowane w ten sposób materiały reklamowe mogą znajdować się praktycznie w każdych wnętrzach. Jako jedyna, technologia UV, daje możliwość druku kolorem białym. Dzięki temu możliwe jest drukowanie na podłożach nie będących w tym kolorze.

DRUK CYFROWY - W druku cyfrowym materiały przeznaczone są dostarczane do urządzenia w postaci danych komputerowych. Główną zaletą tej technologii jest szybka realizacja zleceń - faza przygotowawcza trwa bardzo krótko i może odbywać się w trakcie drukowania innych zleceń. Jakość otrzymywanych druków jest znacznie wyższa od wydruków z typowej drukarki atramentowej lub plotera i jest zbliżona do offsetu. Możliwy jest druk na wielu różnych podłożach oraz w różnym przedziale gramatur.

DPI - W grafice rastrowej (bitmapy) liczba punktów na długości cala; skrót od ang.: dots per inch (punktów na cal) określająca rozdzielczość grafik bitmapowych. W druku offsetowym stosuje się zazwyczaj rozdzielczość 300 dpi. W druku wielkoformatowym od 20-30 dpi przy bardzo dużych realizacjach do maksymalnie 150 dpi przwydrukach niewielkich. W grafice internetowej stosuje się rozdzielczość 72 dpi.

GRAMATURA PAPIERU - Masa (ciężar) wyrobu papierniczego o powierzchni 1 m2, wyrażony w gramach.W praktyce w poligrafii do druku np. ulotek stosuje się zazwyczaj gramatury papieru w przedziale 135-170 g, cienkich folderów 170-250g, wizytówek 250-300g. Końcowy wybór gramatury papieru do danej realizacji poligraficznej jest ustalany indywidualnie, w zależności od preferencji klienta i jej przeznaczenia.

PANTONE - Farby specjalne Pantone to najpowszechniej używany wzornik kolorów. To kolory specjalne, których nie można uzyskać mieszając kolory z cmyk-a, np kolor złoty.

SITODRUK - Jedna z metod drukowania. Technika ta wywodzi się z tzw. malowania szablonowego, znanego już w czasach starożytnych w Chinach i Japonii. Za twórców sitodruku uznaje się Japończyków - Yuzensai Miyasaki, który w XVII w. wykorzystał tę metodę do ozdabiania kimon i Zisukeo Hirose, który w XIX w. wynalazł szablon zwany "katagami". Wycięty z papieru motyw wzoru nanoszony był na napiętą na drewnianej ramie siatkę z włosów ludzkich lub zwierzęcych. Szablon ten wraz siatką stał się pierwowzorem obecnie stosowanych form sitodrukowych. Dzisiejszą formę drukową stanowi prostokątna rama, zwykle aluminiowa z napiętą na niej siatką (kiedyś z nici jedwabnych, obecnie z nylonu, poliestru lub metalu) z szablonem. Szablon tworzy utwardzona warstwa światłoczuła, nie przepuszczająca farby, stanowiąca negatywowy obraz drukowanego wzoru. Elementem drukującym formy drukowej są nie zakryte oczka siatki sitodrukowej, przepuszczające farbę.Forma drukowa powstaje w ten sposób, że siatkę powleka się emusją światłoczuła, którą po wyschnięciu naświetla się stykowo w kopioramie.

CMYK - CMYK jest najczęściej stosowany do tworzenia różnobarwnych druków. Model ten składa się z czterech podstawowych farb drukarskich: cyan, magenta, yellow, keycolour. Keycolour odnosi się tutaj do kluczowego koloru czarnego. Model CMYK ma szerokie zastosowanie nie tylko w skali przemysłowej, ale także w tworzeniu grafiki komputerowej i w drukowaniu różnego rodzaju materiałów przy pomocy drukarek laserowych, atramentowych czy kserokopiarek. Został stworzony na potrzeby przemysłu poligraficznego z myślą o tym, by jak najwierniej oddać naturalne kolory.

FOLIA OWV (ONE WAY VISION) - Tego rodzaju folia dzięki perforacji częściowo przepuszcza światło, umożliwiając widoczność tylko z jednej strony. Jej specyfika sprawia, że jest stosowana na szklanych drzwiach i fasadach budynków, szybach pojazdów i innych przezroczystych powierzchniach. To z kolei czyni z niej doskonały nośnik reklamy. Umieszczone na folii OWV treści graficzne prezentowane są na zewnątrz, przysłaniając jednocześnie wnętrze pojazdu lub budynku. Nie znaczy to, że osoby będące wewnątrz nie mają dostępu do światła - folia redukuje jego dostęp do 50%. Poza tym folia OWV jest łatwa w aplikacji, dzięki czemu bardzo łatwe jest wyklejanie dużych okien w biurowcach i innych powierzchni tego typu.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.